Новини

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Компанія ProNET завершила проект по впровадженню Рішення Узгодження договірних документів в SkyNET.

29.11.2018


У листопаді 2018 успішно завершився проект по впровадженню прикладного рішення «Узгодження договірних документів» на базі платформи власної розробки SkyNET.

Завдяки продуманій архітектурі платформи і наявності візуальних редакторів, цілі проекту були досягнуті в короткі терміни з мінімальним використанням програмування.

Тепер узгодження договорів в нашій компанії повністю автоматизований процес, всі задіяні учасники процесу отримують повідомлення про отримання нового Завдання на електронну пошту і оперативно можуть зайти в систему для вивчення документа, внесення правок та узгодження. Завдяки автоматизації на платформі SkyNET ми завжди можемо відстежити історію внесених змін в договір, ким і коли вони були внесені, як оперативно був узгоджений документ, завжди доступна база договорів та клієнтів для перегляду і формування звітності для керівництва.

Нагадаємо, що особливістю даного проекту стала розробка комплексного Рішення в складі:

  • Платформи для автоматизації бізнес-процесів SkyNET з готовими модулями з управління Документами
  • Прикладної розробки на базі вбудованого Конструктора маршрутних схем і web-орієнтованого середовища розробки
  • Механізму перегляду історичних даних, вивантажених з виведеної з експлуатації системи електронного документообігу

Согласование договоров SkyNET


Повернутися до списку новин

Інші новини

ЗВ'ЯЗОК У СТЕРИЛЬНИХ ЗОНАХ від COMMEND

У теперішні важкі часи, особливо коли небезпека вірусу пандемії потребує спеціальних гігієнічних заходів, інтерком термінали COMMEND з передньою панеллю, що покрита спеціальною захисною плівкою пропонують чудову можливість залишатися на зв’язку.

Компанія ПРОНЕТ прийме участь у Ювілейній Конференції Advantech + ПРОКСИС™

Конференція буде проходити 8 жовтня 2019 року у Києві, у якій візьмуть участь запрошені технічні спеціалісти Advantech та понад 100 провідних українських фахівців. На конференції від компанії ПРОНЕТ спікером буде технічний директор Гришанков Андрій Львович.

Спеціалісти компанії ПРОНЕТ розробили модуль резервного копіювання конфігурацій обладнання для системи моніторингу ІТ інфраструктури

Компанія ПРОНЕТ розробила систему резервного копіювання конфігурацій мережевого обладнання (Z-Backup), як додатковий модуль до системи моніторингу Zabbix.

Компанія ProNET розробила новий модуль в SkyNET – Електронний кабінет контрагента

Проаналізувавши потреби ринку, в компанії ПРОНЕТ було ініційовано розробку прикладного рішення на базі власної платформи SkyNET, яке отримало назву «Електронний кабінет контрагента».

Компанія ProNET розробила новий модуль в SkyNET - CRM з коннектором для інтеграції з 1С

У травні 2019 стартував проект по реалізації прикладного рішення «CRM» на базі платформи власної розробки SkyNET. У липні 2019 року модуль прийнято у промислову експлуатацію.

Компанія ProNET пройшла сертифікацію у вендора Microfocus

Фахівці компанії ProNET підтвердили свою високу кваліфікацію і сертифікувалися за напрямом "Security risk & governance" вендора "Microfocus". В даний момент завершена процедура авторизації і компанія ProNET отримала статус Gold за спеціалізацією "Security", а також статус "Portfolio Expert" за спеціалізацією "Security Operations".

Компанія ProNET приступила до розробки нового модуля SkyNET-RPA - Роботизація бізнес-процесів

У червні 2019 стартував проект по реалізації модуля на базі платформи власної розробки SkyNET-RPA. Роботизація бізнес-процесів (Robotic Process Automation) - це використання передових інформаційних технологій для роботизації Ваших бізнес-процесів.

Пройдено акредитацію по проектуванню та впровадженню SATEL Integra

Спеціалісти компанії пройшли курс навчання і є акредитованими спеціалістами по проектуванню і впровадженню системи охоронної сигналізації SATEL Integra.

Пройдено навчання Panasonic i - PRO Academy

Спеціалісти компанії ProNET пройшли курс навчання Panasonic i-PRO Academy, чим в черговий раз підтвердили свій статус авторизованого інсталятора систем безпеки Panasonic.

ProNET взяла участь у семінарі компанії Dell EMC

Наші фахівці взяли участь у семінарі компанії Dell EMC «Dell Training Reboot Kyiv». Даний семінар був присвячений огляду сучасного стану та перспектив розвитку клієнтських продуктів і рішень компанії Dell EMC.