ІТ інфраструктура

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Моніторинг інфраструктури та сервісів

Сучасний бізнес повністю залежить від функціонування Інформаційних систем. З кожним днем збільшується різноманіття обладнання, прикладних систем, бізнес-додатків, ІТ-сервісів, що використовуються. Контроль за їх працездатністю і автоматизація цього процесу, запобігання збоїв - проактивний моніторинг стає першочерговим завданням. Крім того, важливим завданням є оптимальне використання наявних ІТ активів та інших ресурсів для зниження витрат бізнесу і вартості володіння інформаційними системами.

У портфелі компанії рішення на базі продуктів ВМС Software і власна розробка розширень Zabbix - Zabbix PM, які можуть вирішити завдання, як великого, так і середнього бізнесу і при цьому мають адекватну вартість володіння.

ВМС Software  

Компанія ВМС Software вже багато років є безумовним лідером в розробці програмних продуктів для моніторингу та систем автоматизації ITIL / ITSM. BMC Software має неперевершений досвід в галузі управління ІТ на протязі 20 років, підтримуючи 92 компанії зі списку Forbes Global 100 і отримуючи визнання в якості лідера IQM Gartner Magic Quadrant протягом п'яти останніх років. Рішення ВМС забезпечують швидкість, гнучкість і ефективність для вирішення бізнес-завдань в галузі управління сервісами, автоматизації операцій і мейнфреймів.

Продукт Remedy вже багато років займає лідируючі позиції як система автоматизації ITIL / ITSM і повністю відповідає ITIL 3.0.

Продукт TrueSight спеціально розроблений для моніторингу великих ІС і позиціонується як зонтична система моніторингу, яка дозволяє отримати цілісний погляд на здоров'я інформаційної системи компанії будь-якого масштабу. Використання розвинених засобів розробки, готових шаблонів, звітів та компонент інтеграції з іншими системами дозволяє до мінімуму скоротити час впровадження та отримувати максимальний ефект з перших днів володіння.

 Більш докладно про рішення ВМС в презентації ВМС Software і на сайті www.bmc.com.

Zabbix PM

У всьому світі Zabbix визнаний кращим Open Sourse продуктом в сфері моніторингу. Але, в той же час, продукт вимагає значних часових вкладень на вивчення, доопрацювання для найбільш ефективного використання. Протягом п'яти останніх років, використовуючи наш досвід впровадження і глибоке знання функціональності продуктів BMC Software, ми розробили власну збірку розширень Zabbix - Zabbix PM яка дозволяє:

 • Забезпечити функціональність моніторингу ІТ на рівні кращих продуктів галузі, в тому числі проактивний моніторинг та визначення кореневих причин
 • Забезпечити моніторинг технологічних систем забезпечення життєдіяльності ІТ
 • Автоматизувати дії на події, що виникли
 • Реалізувати авто-виявлення пристроїв і систему автоналаштування конфігурації
 • Автоматично зберігати конфігурації обладнання
 • Почати ефективне використання без тривалих витрат часу на доопрацювання
 • Реалізувати ефективну візуалізацію і звіти за допомогою інтеграції з Grafana, Jasper
 • Інтегруватися з системами автоматизації ITIL / ITSM - OTRS, BMC Remedy та іншими
 • Інтегруватися з мессенджерами (Telegram, Slack і ін.)
 • Інтегруватися з картографічними сервісами (Google maps та ін.)
 • Інтегруватися з іншими системами моніторингу для побудови зонтичного рішення
 • Підключити модуль резервного копіювання конфігурацій обладнання 

Ми не намагаємося продати вам безкоштовні продукти - ми продаємо наш досвід і розроблені нами додаткові модулі для економії Вашого часу при вирішенні бізнес-завдань.

Наші рішення забезпечують цілісний погляд на «здоров'я» системи і сервісів, чудову візуалізацію і побудову звітів, інтеграцію з локальними системами моніторингу, з системами автоматизації ITIL / ITSM, CMDB для побудови ресурсно-сервісної моделі і впливу складових ІТ інфраструктури на «здоров'я» сервісів.

Наші рішення забезпечують:

Для керівництва - можливість завжди бути в курсі стану «здоров'я» сервісів.

Для ІТ служби - отримання дійсно потрібної, достовірної, в необхідному обсязі інформації, концентрацію на головному, звільняють час на розвиток ІС.

Для користувачів - зручний спосіб вирішувати повсякденні завдання.

Ми пропонуємо послуги, як по впровадженню систем моніторингу, так і послуги аутсорсингу по повному або частковому моніторингу та управління інформаційними системами, або окремими підсистемами підприємств та організацій.

Наші проекти

ПрАТ “Консюмерс-Скло-Зоря”

ПрАТ “Консюмерс-Скло-Зоря”

На протязі кількох років компанія Пронет та ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря» тісно співпрацюють. За 2016-2019 р.р. нами було виконано декілька контрактів, предметом яких було виконання робіт по модернізації, розширенню та супроводу, на базі розроблених проектів, інформаційного комплексу (СКС, ЛОМ) для ПрАТ «Консюмерс-Скло-Зоря».
Подробиці
Промислово будівельна група «Ковальська»

Промислово будівельна група «Ковальська»

У рамках проекту виконано аудит існуючого стану справ (бізнес-процесів), розроблено проект, надано послуги з впровадження та, на разі, виконується технічна підтримка. У рамках проекту описані та реалізована автоматизація процесів Service Desk, інцидент менеджменту, база знань. Впроваджено систему моніторингу, яка охоплює усі активи та забезпечує проактивний моніторинг стану сервісів та інфраструктури.
Подробиці
ПРАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій»

ПРАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій»

Наша компанія реалізувала проект з впровадження ситеми моніторингу ІТ обладнання та web-сервісів в ПРАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій».
Подробиці
Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

Державне підприємство «Центр державного земельного кадастру»

«Пронет» виконало контракт по забезпеченню безвідмовного функціонування телекомунікаційної інфраструктури на обладнанні Cisco у ДП «Центр державного земельного кадастру»
Подробиці