Новини

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

ProNET прийняла участь у технічній конференції MikroTik User Meeting

10.06.2018


З метою розширення спектру рішень та послуг, які ми надаємо нашим Замовникам, ми прийняли участь вузькоспеціалізованій технічній конференції MikroTik User Meeting.

Формат передбачав поглиблений розгляд та застосування мережевих технологій від компанії MikroTik у сучасних інфраструктурних проектах. Було проведено технічні консультації з іншими учасниками конференції. Розглядалися можливості та технології побудови та модернізації рішень для кампусного рівня та рівня провайдеру. Технічна складова конференції дозволила нашим спеціалістам поглибити та вдосконалити свої знання по таким технологіям, як: RouterBOARD, Switch-, RouterOS, CAPsMAN, LoRaWAN та ін. Розглядалися питання інтеграції рішень MikroTik з мовою Java та іншими інформаційними системами через інтерфейс API.

Наразі, з поміж широкого спектру корпоративних рішень передачі даних ми пропонуємо альтернативні, більш бюджетні – від латвійської компанії MikroTik, що дозволять створювати та підтримувати бізнес-проекти наших Замовників.

Лінійка продукції MikroTik включає в себе комутатори, маршрутизатори, точки доступу, обладнання останньої милі та ін.


Повернутися до списку новин

Інші новини

РІШЕННЯ З КОНТРОЛЮ ТЕМПЕРАТУРИ І МАСКИ НА ОБЛИЧЧІ ВІД Commend

РІШЕННЯ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ Австрійський виробник Commend пропонує актуальне для часів всесвітньої пандемії рішення щодо забезпечення виконання правил гігієни та захисту працівників від можливого зараження. Комплект обладнання ThermoScan надає можливість автоматичної перевірки відповідності вимогам щодо наявності маски на обличчі та перевірки температури тіла.

ЗВ'ЯЗОК У СТЕРИЛЬНИХ ЗОНАХ від COMMEND

У теперішні важкі часи, особливо коли небезпека вірусу пандемії потребує спеціальних гігієнічних заходів, інтерком термінали COMMEND з передньою панеллю, що покрита спеціальною захисною плівкою пропонують чудову можливість залишатися на зв’язку.

Компанія ПРОНЕТ прийме участь у Ювілейній Конференції Advantech + ПРОКСИС™

Конференція буде проходити 8 жовтня 2019 року у Києві, у якій візьмуть участь запрошені технічні спеціалісти Advantech та понад 100 провідних українських фахівців. На конференції від компанії ПРОНЕТ спікером буде технічний директор Гришанков Андрій Львович.

Спеціалісти компанії ПРОНЕТ розробили модуль резервного копіювання конфігурацій обладнання для системи моніторингу ІТ інфраструктури

Компанія ПРОНЕТ розробила систему резервного копіювання конфігурацій мережевого обладнання (Z-Backup), як додатковий модуль до системи моніторингу Zabbix.

Компанія ProNET розробила новий модуль в SkyNET – Електронний кабінет контрагента

Проаналізувавши потреби ринку, в компанії ПРОНЕТ було ініційовано розробку прикладного рішення на базі власної платформи SkyNET, яке отримало назву «Електронний кабінет контрагента».

Компанія ProNET розробила новий модуль в SkyNET - CRM з коннектором для інтеграції з 1С

У травні 2019 стартував проект по реалізації прикладного рішення «CRM» на базі платформи власної розробки SkyNET. У липні 2019 року модуль прийнято у промислову експлуатацію.

Компанія ProNET пройшла сертифікацію у вендора Microfocus

Фахівці компанії ProNET підтвердили свою високу кваліфікацію і сертифікувалися за напрямом "Security risk & governance" вендора "Microfocus". В даний момент завершена процедура авторизації і компанія ProNET отримала статус Gold за спеціалізацією "Security", а також статус "Portfolio Expert" за спеціалізацією "Security Operations".

Компанія ProNET приступила до розробки нового модуля SkyNET-RPA - Роботизація бізнес-процесів

У червні 2019 стартував проект по реалізації модуля на базі платформи власної розробки SkyNET-RPA. Роботизація бізнес-процесів (Robotic Process Automation) - це використання передових інформаційних технологій для роботизації Ваших бізнес-процесів.

Пройдено акредитацію по проектуванню та впровадженню SATEL Integra

Спеціалісти компанії пройшли курс навчання і є акредитованими спеціалістами по проектуванню і впровадженню системи охоронної сигналізації SATEL Integra.

Пройдено навчання Panasonic i - PRO Academy

Спеціалісти компанії ProNET пройшли курс навчання Panasonic i-PRO Academy, чим в черговий раз підтвердили свій статус авторизованого інсталятора систем безпеки Panasonic.