Новини

м. Київ, вул. Марка Вовчка, 18А

Завершена реалізація проекту захищеної мережі на АЕС та проведене навчання індустріальним технологіям SIEMENS RuggedCom

14.04.2018


Реалізація першого етапу побудови захищеної мережі на Запорізькій АЕС завершилася проходженням навчання місцевих спеціалістів по обладнанню та технологіям компанії SIEMENS RuggedCom. В результаті успішного навчання Замовнику вдалося підготувати штат своїх спеціалістів до адміністрування нової системи та вирішення технічних завдань в процесі експлуатації.

Курс від SIEMENS передбачав здобуття теоретичних та практичних знань по продуктовій лінійці  RuggedCom та індустріальних технологій передачі даних. В рамках проведення курсу був зроблений акцент саме на впроваджене рішення Замовника та особливості вузько спрямованих протоколів та топології побудови промислових мереж, такі як Enhanced Rapid Spanning Tree Protocol, Zero Packet Lost, Cyber Security, RaggedRated та ін. У навчанні прийняло участь більше 10-ти спеціалістів, які отримали сертифікати про підтвердження своєї кваліфікації.

Сектор рішень SIEMENS RuggedCom являється свого роду унікальним та вузькоспеціалізованим у сфері побудови комунікацій на об’єктах з незадовільними умовами навколишнього середовища та високими рівнями електро-магнітного випромінювання. Набір апаратно-програмного комплексу  дозволяє створювати мережі у надважких умовах експлуатації й там, де інші виробники функціонувати не зможуть.


Повернутися до списку новин

Інші новини

РІШЕННЯ З КОНТРОЛЮ ТЕМПЕРАТУРИ І МАСКИ НА ОБЛИЧЧІ ВІД Commend

РІШЕННЯ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ Австрійський виробник Commend пропонує актуальне для часів всесвітньої пандемії рішення щодо забезпечення виконання правил гігієни та захисту працівників від можливого зараження. Комплект обладнання ThermoScan надає можливість автоматичної перевірки відповідності вимогам щодо наявності маски на обличчі та перевірки температури тіла.

ЗВ'ЯЗОК У СТЕРИЛЬНИХ ЗОНАХ від COMMEND

У теперішні важкі часи, особливо коли небезпека вірусу пандемії потребує спеціальних гігієнічних заходів, інтерком термінали COMMEND з передньою панеллю, що покрита спеціальною захисною плівкою пропонують чудову можливість залишатися на зв’язку.

Компанія ПРОНЕТ прийме участь у Ювілейній Конференції Advantech + ПРОКСИС™

Конференція буде проходити 8 жовтня 2019 року у Києві, у якій візьмуть участь запрошені технічні спеціалісти Advantech та понад 100 провідних українських фахівців. На конференції від компанії ПРОНЕТ спікером буде технічний директор Гришанков Андрій Львович.

Спеціалісти компанії ПРОНЕТ розробили модуль резервного копіювання конфігурацій обладнання для системи моніторингу ІТ інфраструктури

Компанія ПРОНЕТ розробила систему резервного копіювання конфігурацій мережевого обладнання (Z-Backup), як додатковий модуль до системи моніторингу Zabbix.

Компанія ProNET розробила новий модуль в SkyNET – Електронний кабінет контрагента

Проаналізувавши потреби ринку, в компанії ПРОНЕТ було ініційовано розробку прикладного рішення на базі власної платформи SkyNET, яке отримало назву «Електронний кабінет контрагента».

Компанія ProNET розробила новий модуль в SkyNET - CRM з коннектором для інтеграції з 1С

У травні 2019 стартував проект по реалізації прикладного рішення «CRM» на базі платформи власної розробки SkyNET. У липні 2019 року модуль прийнято у промислову експлуатацію.

Компанія ProNET пройшла сертифікацію у вендора Microfocus

Фахівці компанії ProNET підтвердили свою високу кваліфікацію і сертифікувалися за напрямом "Security risk & governance" вендора "Microfocus". В даний момент завершена процедура авторизації і компанія ProNET отримала статус Gold за спеціалізацією "Security", а також статус "Portfolio Expert" за спеціалізацією "Security Operations".

Компанія ProNET приступила до розробки нового модуля SkyNET-RPA - Роботизація бізнес-процесів

У червні 2019 стартував проект по реалізації модуля на базі платформи власної розробки SkyNET-RPA. Роботизація бізнес-процесів (Robotic Process Automation) - це використання передових інформаційних технологій для роботизації Ваших бізнес-процесів.

Пройдено акредитацію по проектуванню та впровадженню SATEL Integra

Спеціалісти компанії пройшли курс навчання і є акредитованими спеціалістами по проектуванню і впровадженню системи охоронної сигналізації SATEL Integra.

Пройдено навчання Panasonic i - PRO Academy

Спеціалісти компанії ProNET пройшли курс навчання Panasonic i-PRO Academy, чим в черговий раз підтвердили свій статус авторизованого інсталятора систем безпеки Panasonic.